view (18)
Restauracja
view (18)
Restauracja
view (18)
Restauracja

Rozgość się i smakuj Brovarię

Brovaria to miejsce niezwykłe, kuszące niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Tu możesz oderwać się od codzienności. Wykwintne potrawy, z których słynie Brovaria, przyrządzane są według sprawdzonych receptur inspirowanych najnowszymi trendami. W naszej ofercie znajdziesz potrawy kuchni regionalnej, jak i europejskiej. Specjalnością szefa kuchni są m.in. dania przygotowywane na bazie świeżo warzonego piwa z naszego browaru, począwszy od golonki duszonej w piwie Brovaria, po deser z własnej produkcji lodami włoskimi, podany z sosem piwnym Brovaria. Rodzinny obiad, romantyczna kolacja, spotkanie biznesowe… Dzięki różnorodności aranżacji w naszych wnętrzach każda uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Zobacz menu

Rezerwuj stolik lub salę

NASZE SALE

Sala Lunchowa - klasyka dobrego smaku

Sala Lunchowa zachwyca klasyczną elegancją wystroju, a jej charakter podkreślają widoki Starego Rynku. Wytworne wnętrze, zaaranżowane z dbałością o każdy detal, stanowi niezwykłą oprawę wyjątkowych uroczystości. Sala Lunchowa może ugościć do 70 osób. Jest idealnym miejsce na lunch lub kolację biznesową oraz przyjęcia okolicznościowe.

Sala Piwna - w sercu browaru

Sala Piwna to największa z sal Brovarii, do której prowadzą odrestaurowane kamienne schody. Wyeksponowano w niej cześć urządzeń należących do browaru, mi.in. kadzie i zbiorniki buforowe. Industrialny charakter Sali Piwnej oraz jej powierzchnia tworzą oryginalną oprawę bankietów, spotkań towarzyskich, wesel, konferencji oraz dużych imprez do 180 osób.

Zabytkowe Piwnice - inspirująco towarzyska

Sale piwniczne kryją w sobie magię zabytkowej piwnicy, której atmosfera współgrająca z nowoczesną aranżacją wnętrza pozwala stworzyć doskonały klimat spotkań towarzyskich i biznesowych. Przemyślany układ trzech połączonych ze sobą sal umożliwia organizację przyjęć do 70 osób.

Bar - miejsce życiem i piwem płynące

Sala zaaranżowana w nowoczesnym stylu, z malowniczym widokiem na Stary Rynek. To miejsce, które przyciąga przyjazną atmosferą i rzeką wartko płynących rozmów, aż do późnych godzin nocnych, przy wspaniałym piwie, zmysłowym winie lub elektryzującym drinku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 65 miejsc siedzących.

Ogródek - w letniej atmosferze

W sezonie wiosenno-letnim zapraszamy do ogródka Brovarii, w którym poczuć można wspaniałą atmosferę Starego Rynku oraz podziwiać widoki na poznański ratusz.

Zapraszamy na wirtualny spacer

 Więcej >