Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz wykonywania ustawień. Użytkownik za pomocą ustawień przeglądarki internetowej może określić warunki przechowywania cookies. Dowiedz się więcej >

Polecamy

Nasze menu

Sami wytwarzamy

Pieczywo smakowe Brovaria

Nasze zamiłowanie do tego co naturalne i prawdziwe odnajdziecie także w pieczywie, które sami wypiekamy. Do jego wyrobu używamy najlepszych gatunków mąki, szlachetnych drożdży, naturalnych dodatków smakowych oraz wody. Zawsze świeże, codziennie wypiekane pieczywo, podajemy jako wspaniały dodatek do naszych przystawek oraz sałat. Miłośnicy dobrego chleba mogą zakupić go również na wynos.

Lody włoskie i sorbety Brovaria

W tworzeniu naszych lodów i sorbetów inspiruje nas natura. Połączenie wiedzy z pasją do poszukiwań najlepszych smaków, daje to co pyszne, nie masowe, do czego chce się wracać. Lody włoskie Brovaria powstają na bazie kremowej śmietany i prawdziwego mleka. Nie używamy sztucznych aromatów i barwników. Wszystkie smaki lodów i sorbetów oparte są na naturalnych składnikach. Całoroczną ofertę deserów lodowych w kompozycji z wyśmienitymi dodatkami, odnajdziecie w Menu Deserowym. Orzeźwiające sorbety podajemy w okresie wiosenno – letnim w specjalnej ofercie sezonowej.

[]