Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
{"name":"news","state":{"_filter":[],"_count":28,"_aggregate":[],"class":"Table","id":"efa8ca696002f2ee5179ae7ff565bd43"},"sort":[["createdAt",-1],["id",-1]],"call":[]}
 • Sezon szparagowy uważamy za otwarty!

  02.05.2018

  Tradycyjnie w maju zapraszamy na szparagowe menu do Brovarii.

 • Nowa karta deserowa już w ofercie!

  19.04.2018

  Zapraszamy na nowe kompozycje deserów lodowych przygotowanych na bazie naturalnych lodów włoskich naszej produkcji.

 • Brovaria Vanilla Milk Stout Barrel Aged

  13.04.2018 Ruszyła sprzedaż najnowszego piwa z serii Brovaria Premium Beer. Tym razem napełniliśmy drewnianą beczkę po szlachetnym alkoholu naszym Vanilla Milk Stoutem. Pierwsza edycja liczy zaledwie 346 butelek.
 • Ruszyła sprzedaż drugiej serii Porter Bałtycki Barrel Aged

  22.03.2018

  Przygotowaliśmy dla Was kolejne 300 unikatowych butelek Portera Bałtyckiego Barrel Aged z drugiego napełnienia pierwszej beczki. Piwo można zakupić na wynos lub degustować w lokalu. Zapraszamy.

 • Nowe piwo w ofercie!

  14.03.2018

  Zapraszamy na Brovaria Vanilla Milk Stout, aksamitnie czarne piwo, o przyjemnej słodyczy, która potęguje głębię palonych aromatów kawy, gorzkiej i mlecznej czekolady. W trakcie leżakowania dodana została prawdziwa wanilia, która uwalnia niesamowity bukiet zapachów.

 • Kolejne premierowe piwo w tym roku!

  13.03.2018

  Już od dziś, zapraszamy na nowofalowe piwo Brovaria® Żytnie IPA, będące połączeniem niemieckiego stylu piwa żytniego Roggenbier z nowoczesnym stylem India Pale Ale. Piwo górnej fermentacji, o barwie miedziano-złotej. W smaku dominują wyraźne armaty zbożowe, żytnie oraz chlebowe, uzupełnione o cytrusową świeżość chmieli amerykańskich.

 • Rozgrzejemy Was w Brovarii!

  03.03.2018

  Tradycyjnie w sezonie jesienno-zimowym, zapraszamy na rozgrzewające, pełne korzennych przypraw i aromatów, niezmienne w smaku od lat - Brovaria Grzane.

 • Premiera Brovaria Premium Beer

  23.02.2018

  Z dumą przedstawiamy nową, limtowaną edycję piw Brovaria Premium Beer! Jest to seria piw z gatunku Barrel Aged, dojrzewających w drewnianej beczce po mocnych alkoholach, która podczas leżakowania wzbogaca piwo o nową pulę smaków i aromatów.

 • Po raz pierwszy w naszym browarze!

  13.02.2018

  Zapraszamy na nowe piwo sezonowe - Brovaria® ESB . Piwo reprezentuje angielski styl piw typu Extra Special Bitter.
  Charakteryzuje się idealnym balansem pomiędzy słodowością, a średnio mocną goryczką. W smaku wyważone, z dobrze wyczuwalnym  aromatem karmelowym, kwiatowym oraz żywicznym.

 • Nowość! Brovaria w prezencie.

  07.01.2018

  Podaruj swoim bliskim wyjątkowy Zestaw Kolekcjonerski z piwem Brovaria i eleganckim pokalam. Zestaw można zakupić w naszej recepcji mieszczącej się w holu głównym.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
[]
[]